Korporátna agenda
Fúzia a akvizícia
Obchodné právo

Korporátna agenda

Zameriavame sa na poskytovanie bezkonkurenčnej kvality v oblasti korporátu, fúzií a akvizícií a komerčných právnych služieb.

Korporátní právo

Zakládání společností. Nastavení start-upů. Společenské smlouvy a stanovy. Struktura správy a řízení společnosti. Akcionářské dohody. Valné hromady. Zasedání představenstva a dozorčí rady. Změny základního kapitálu a související kapitálová opatření. Převody podílů, akcií nebo podniků. Podání u obchodních soudů a živnostenských úřadů.

Reorganizace

Uzavření ztrátových firemních sekcí. Outsourcing vedlejších činností. Optimalizace režijních nákladů a personální změny. Optimalizace personálních nákladů. Konverzní opatření. Provádění likvidací.

Oznámení a podání

Dohled nad správou a řízením společností. Compliance. Ad hoc požadavky na oznámení.  Vnitřní záležitosti. Poradenství ohledně výročních zpráv a povinných podání. Oznámení o hlasovacích právech.

Spory

Rozhodčí znalecké posudky. Arbitráže. Zastupování u občanských soudů.

Notárska kancelária

Notárska kontrola transakcií, kapitálové opatrenia, zabezpečenie, procesy prevodov, obchodné dohody, zmeny v skupine akcionárov, zakladateľské procesy, valné zhromaždenia.


Váš kľučový kontakt:
Vybrať lokálnu kanceláriu

Austria

Bulgaria

Czechia

France

Germany

Hungary

Italy

Poland

Romania

Slovakia

The Netherlands

act legal jedinečnosť

Toto sú dôvody, prečo je act legal voľba č. 1 medzi právnickými firmami pre nadnárodné spoločnosti, korporácie, investorov, podnikateľov a generálnych manažérov

Prečo s nami pracovať